f

Economist

Pagina Principala Posturi Disponibile Telecom

Candidatul ideal

– Cunoasterea inregistrarilor in contabilitate a documentelor contabile (facturi, avize, receptii marfa , chitante, raport Z, dispozitii de plata, deconturi de cheltuieli si ordine de deplasare, etc ).
– Cunoasterea inregistrarilor contabile si a reglementarilor legale privind registrele de casa si de banca.

Descrierea jobului

– Verificarea si analiza dpdv legal a corectitudinii datelor cu care se intocmesc documentele contabile in magazine de retail.
– Verificarea receptiilor de marfa de la furnizori sau prin transfer intre subunitatile aceleiasi companii.
– Participarea la inventarierea patrimoniului societatii.

Orasul pentru care este disponibil postul: Cluj Napoca ,
ID #2787 Domeniul Telecom Tip Full-Time Pozitie Economist Nivel de cariera Mediu Loc de munca La birou

Aplica pentru acest post

Scrie datele tale si trimite-ne un CV:

Nume si prenume (obligatoriu):

Adresa de email (obligatoriu):

Numar de telefon (obligatoriu):

Localitatea jobului pentru care aplici! (obligatoriu):

Atașează un CV:

Fisiere acceptate: pdf, docx, jpg, png

SAU