f

Online Customer Support

Pagina Principala Posturi Disponibile Telecom

Pentru departamentul nostru de Vânzări Online, căutăm un/o coleg/ă pentru a oferi suport clienţilor pe diverse canale de comunicare (email, chat, telefon), şi pentru a asigura procesarea comenzilor de pe magazinul nostru online www.eurogsm.ro.

Candidatul ideal:
– Are experiență în relația cu clienții;
– Este pasionat de domeniul telecom (date tehnice despre telefoane, accesorii, gadget-uri);
– Are excelente abilități de exprimare, atât verbal cât și în scris.
– Trebuie să stăpânească foarte bine diversele canale de comunicare (e-mail, site, telefon, chat);
Experienţa în administrarea de conţinut pentru magazine online reprezintă avantaj.

Responsabilități:
– Oferă suport şi consultanţă clienţilor magazinului online www.eurogsm.ro pe toate canalele de comunicare directă;
– Este responsabil/ă de procesarea şi urmărirea comenzilor online şi de actualizarea tuturor informaţiilor în sistemul CRM;
– Administrează în mod profesionist cererile intrate din partea clienților şi se asigură că problemele sunt soluţionate promt și rapid;
– Colaborează eficient cu toate departamentele implicate în procesele de vânzări online (retail, logistică, achiziţii, contabilitate);
– Contribuie la actualizarea conţinutului de pe magazinul online www.eurogsm.ro (actualizare produse, specificaţii , imagini), şi propune soluţii pentru îmbunătăţirea experienţei de cumpărare a clientului şi pentru creşterea indicatorilor de performanţă ai departamentului.

Beneficii:
– Pachet de salarizare competitiv;
– Oportunitatea de a lucra într-o echipă plăcută și prietenoasă, precum și într-un mediu profesionist, unde există șansa de a învăța și de a vă dezvolta cariera.

Orasul pentru care este disponibil postul: Cluj Napoca ,
ID #2799 Domeniul Telecom Tip Full-Time Pozitie Online Customer Support Nivel de cariera Mediu Loc de munca La birou

Aplica pentru acest post

Scrie datele tale si trimite-ne un CV:

Nume si prenume (obligatoriu):

Adresa de email (obligatoriu):

Numar de telefon (obligatoriu):

Localitatea jobului pentru care aplici! (obligatoriu):

Atașează un CV:

Fisiere acceptate: pdf, docx, jpg, png

SAU