f

Consilier Juridic

Pagina Principala Posturi Disponibile Telecom

Candidatul ideal

– studii în domeniul juridic finalizate;
– experienţă relevantă pe poziţie de consilier juridic de minim 3 ani;
– cunoştinţe operare PC (Microsoft Office);
– foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;
– capacitatea de a informa și de a învăța în permanență;
– responsabilitate, perseverență, urmărirea și finalizarea scopului;
– abilități de analiză și sinteză.

Descrierea jobului

– întocmirea documentelor juridice (opinii legale, cereri de chemare in judecata, intampinari, notificări, adrese, somatii etc.);
– efectuarea formalităţilor prevăzute de lege privind înscrierea de menţiuni la Registrul Comerţului, demersuri la A.N.A.F., primărie etc;
– redactarea și revizuirea contractelor, regulamentelor comerciale;
– opinii juridice referitoare la variate probleme din activitatea de zi cu zi;
– reprezentarea societătii în relațiile cu autoritățile.

Orasul pentru care este disponibil postul: Cluj Napoca ,
ID #2906 Domeniul Telecom Tip Full-Time Pozitie Consilier Juridic Nivel de cariera Mediu Loc de munca La birou

Aplica pentru acest post

Scrie datele tale si trimite-ne un CV:

Nume si prenume (*):

Adresa de email (*):

Numar de telefon (*):

Localitatea jobului pentru care aplici! (*):

Atașează un CV:

Fisiere acceptate: pdf, docx, jpg, png

Sunt de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale

SAU